Pod tym adresem internetowym (ginekologlodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Pod tym adresem internetowym (ginekologlodz.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.

2. Nie widzę domeny dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!

3. Mam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.

4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.

5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.

6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.

7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo skorygujemy serwis.

8. Do kogo skierowana jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.

9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.

10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto wykonać.

11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.

12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net